Author Topic: Polski regiment FH2 [Polish FH2 regiment]  (Read 1354 times)

Offline CLavish

  • Newbie
  • *
  • Posts: 14
    • View Profile
Polski regiment FH2 [Polish FH2 regiment]
« on: 19-01-2013, 09:01:59 »
Czołem Panowie!

Jeśli jesteś polskim graczem FH2 i rozglądasz się za możliwością gry w FH2 jako część zgranego zespołu, to ta wiadomość jest do Ciebie.

Polska drużyna rozgrywa bitwę i miażdży wroga w każdy piątek, w przygotowanych i zamkniętych
bitwach 32 vs 32. Gramy razem od paru lat w turnieju Forgotten Honor, a 18 stycznia ruszyliśmy już z 13 kampanią. Tym razem walczymy po stronie Osi jako 39 Regiment Grenadierów Pancernych. W tej kampanii ja dowodzę regimentem a razem jesteśmy częścią większej armii, której jednym z dowódców jest Generalleutnant Zabstone, również Polak.
Wystarczy się zapisać do turnieju (link), wybrać stronę i dołączyć do naszego regimentu, a na naszym forum dowiesz się wszystkich szczegółów. Jeśli już teraz masz jakieś pytania, wal śmiało w tym temacie lub bezpośrednio do mnie.
Zapraszam serdecznie, dobra zabawa gwarantowana!

Z żołnierskim pozdrowieniem
Hauptmann CLavish
Dowódca 39 Regimentu Grenadierów Pancernych
« Last Edit: 19-01-2013, 09:01:21 by CLavish »

Offline Pejsaty

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 207
    • View Profile
Re: Polski regiment FH2 [Polish FH2 regiment]
« Reply #1 on: 20-01-2013, 13:01:41 »
Dodatkowo gramy na serwerze dla 100 graczy, no i na "custom" mapach, czyli takich, których nie zobaczycie w standardowym FH2. Są one o niebo lepsze jeśli chodzi o gameplay niż w normalnym FH2. Więc nie macie co się zastanawiać, tylko rekrutować się!